STOPNICE I COKOŁY - PRODUKCJA

Trwałe i estetyczne wykończenie schodów to bardzo trudne zadanie. Stopnice ceramiczne stanowią doskonałe rozwiązanie tego problemu. Nadają schodom piękny wygląd na długie lata. Warto więc rozważyć ich użycie, żeby schody wyglądały wspaniale bez względu na wiek. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów, wykonujemy stopnice schodowe z płytek gresowych o różnych grubościach i formatach. Pracujemy na materiale powierzonym przez Klienta.

STOPNICE CERAMICZNE

Z punktu widzenia technologii wykonania, mamy w ofercie 2 rodzaje stopnic ceramicznych:

stopnice ryflowane proste z wyobloną krawędzią

stopnice klejone przy użyciu kleju epoksydowego z kapinosem

 

STOPNICE Z PŁYTEK 2CM

Wykonujemy również stopnice z płytek 2 cm, które świetnie sprawdzają się na tarasach i w ogrodzie.

COKOŁY CERAMICZNE

Płytki cokołowe są niezawodne przy aranżacji wnętrz. Z jednej strony pełnią one praktyczną funkcję listew przypodłogowych, a z drugiej podnoszą walory estetyczne pomieszczenia. Również w tym przypadku warto zwrócić uwagę na niezwykłą trwałość tego rozwiązania. Produkowane przez nas cokoły mogą mieć dowolną szerokość oraz długość. Przycinamy je z bazowej płytki według życzeń klienta, a ich górna krawędź jest delikatnie wyoblona. Daje to wyjątkowy efekt dekoracyjny.
Podsumowując, cokoły ceramiczne są estetyczne, trwałe i łatwe do dopasowania. Dzięki temu można je zastosować z powodzeniem w łazience, kuchni, ale także na tarasie, a nawet w salonie. Spotkacie je Państwo w najbardziej ekskluzywnych wnętrzach.
 
Nieustannie pracujemy nad nowymi wzorami, dlatego zachęcamy do zapoznania się z naszymi najnowszymi realizacjami.

KONTAKT

tel. biuro: +48 533 550 052

tel. produkcja: +48 533 550 054

e-mail: aldeco@aldeco.pl

©2017-2022 ALDECO

Wykonanie: MOQO