NOWOCZESNE UMYWALKI PROSTOKĄTNE Z ODPŁYWEM LINIOWYM

Zakup umywalki wydaje się czymś prostym i oczywistym. Inwestorzy szukają jednak obecnie najlepszych możliwych rozwiązań, które przy tym nie są szablonowe. Umywalka ma być nowoczesna, ale jednocześnie trwała i estetyczna. Poszukiwane są materiały, które sprostają najbardziej wygórowanym wymaganiom. Spieki kwarcowe i płytka ceramiczna to materiał niezwykle uniwersalny. Idealnie sprawdza się jako okładzina ścienna lub podłogowa. Jest też chętnie wykorzystywany do wykonywania schodów, tarasów, blatów kuchennych i łazienkowych. Właśnie dlatego spiek kwarcowy czy płytka są doskonałym materiałem na umywalkę lub zlewozmywak.

Kuchnia i łazienka to miejsca, które wymagają szczególnej estetyki połączonej z wygodą. Niezwykle ważne są tu również trwałość wszystkich elementów i łatwość zachowania higieny. Płytki gresowe i spieki ceramiczne to gwarancja odporności na zarysowania i temperaturę. Nie są też wrażliwe na żadne środki chemiczne. Równocześnie jest to niezastąpiony materiał do aranżacji pięknych wnętrz. 

Wybór spieku kwarcowego czy płytki, do wykonania umywalki, wydaje się zaskakujący. Jednak dzięki nowoczesnym technologiom, które stosujemy, możemy z nich wykonać niemal dowolną umywalkę. Szczególnie dobrze nadają się przy tym do produkcji umywalek prostokątnych z odpływem liniowym. Umywalki i zlewy wykonane z tych materiałów zwracają uwagę i doskonale spełniają swoją funkcję. Poniżej prezentujemy najpopularniejsze kształty i rozwiązania:

umywalki z odpływem liniowym bocznym

Umywalka z odpływem liniowym bocznym
Umywalka z odpływem liniowym bocznym

umywalki z odpływem liniowym tylnym

Umywalka z odpływem liniowym tylnym
Umywalki z odpływem liniowym tylnym

nowoczesne umywalki z odpływem tradycyjnym

Nowoczesna umywalka z odpływem tradycyjnym
Nowoczesne umywalki z odpływem tradycyjnym

nowoczesne umywalki prostokątne z funkcją blatu na wymiar

Nowoczesna umywalka z funkcją blatu na wymiar
Nowoczesna umywalka z funkcją blatu na wymiar

designerskie umywalki dostosowane do indywidualnych potrzeb

Designerska umywalka dostosowana do indywidualnych potrzeb
Designerska umywalka dostosowana do indywidualnych potrzeb

Wykonujemy nowoczesne umywalki i zlewy na indywidualne zamówienie. Szeroki wybór kolorów, formatów, grubości i struktur płyt, oznacza nieograniczone możliwości projektowe. Zapraszamy architektów i projektantów wnętrz do wspólnej realizacji pomysłów.

Umywalki i zlewy personalizowane wykonujemy z materiałów powierzonych przez Klienta. Materiał może również zostać wybrany spośród płyt, którymi aktualnie dysponujemy. Mogą to być umywalki z odpływem liniowym bądź tradycyjnym. Wszystkie szczegóły projektu są zawsze ustalane z inwestorem lub projektantem.

dopasowanie

Wykonanie umywalki lub zlewu z materiału użytego w innych elementach wnętrza, pozwola uzyskać efekt estetycznie spójnej kuchni czy łazienki.

nowoczesność

Dyskretny odpływ — niebanalna alternatywa dla umywalki z odpływem liniowym. Podwójna funkcja — blat zintegrowany z umywalką.

niepowtarzalność

Personalizowane kształty i kolory, a także umywalki dwukolorowe. Prostokątne umywalki z odpływem liniowym bocznym lub tylnym.

uniwersalność

Dodatkowe otwory, możliwość montażu we wnęce, mocowanie na meblach, konstrukcjach lub bezpośrednio do ściany.

Zapraszamy do kontaktu  oraz zapoznania się z pełną ofertą naszych produktów i usług. Wykorzystujemy płytki ceramiczne i spieki kwarcowe tworząc nowoczesne rozwiązania dla domu, biura oraz przestrzeni publicznych.

KONTAKT

tel. biuro: +48 533 550 052

tel. produkcja: +48 533 550 054

e-mail: aldeco@aldeco.pl

©2017-2022 ALDECO

Wykonanie: MOQO