PRACA Z ARCHITEKTEM

"Tworzymy rzeczy piękne z płytek ceramicznych"

 

motto firmowe Aldeco

Nasza przygoda z płytką ceramiczną rozpoczęła się od mozaiki. Jako pierwsi zaproponowaliśmy listwy i dekoracje mozaikowe, zdobione takimi materiałami jak kamień naturalny, stal nierdzewna czy drewno egzotyczne. Wraz z rozwojem firmy i rozbudową zaplecza maszynowego, wprowadzaliśmy do oferty kolejne usługi i produkty związane z obróbką materiałów ceramicznych.

Technologia cięcia wodą (waterjet) pozwoliła nam rozwinąć skrzydła i pracować nad coraz bardziej zaawansowanymi wzorami dekoracji i elementami wyposażenia wnętrz. Możecie Państwo zamówić u nas nieregularne mozaiki cięte wg własnego pomysłu. Wyprodukujemy dla Was stopnice schodowe i cokoły dopasowane do projektowanego wnętrza.

Od momentu, gdy w świecie płytek ceramicznych pojawiły się wielkoformatowe spieki kwarcowe, Aldeco zajmuje się ich profesjonalną obróbką. Aby sprostać wyzwaniom współczesnego rynku, zakupiliśmy najnowszej generacji centra obróbcze CNC, z pomocą których wykonujemy blaty kuchenne i łazienkowe, stoły i stoliki oraz elementy meblowe ze spieków ceramicznych.

Wśród naszych nowości znalazły się dodatkowo designerskie donice ogrodowe i umywalki, które szczególnie mogą zainteresować architekta. Są to modele personalizowane, wykonywane na specjalne zamówienie z wybranej przez Państwa płytki lub spieku ceramicznego. Dowolność w wyborze materiału, z którego mają powstać zlecane u nas elementy wystroju wnętrz, dają nieograniczone możliwości projektowe. Jako producent chętnie włączymy się w proces projektowy i odpowiemy na wszystkie pytania i wątpliwości. Podzielimy się z Wami naszą wiedzą na temat najnowszych materiałów ceramicznych i sprawdzonych producentów. Pomożemy sprawnie dobrać optymalne rozwiązania do projektowanych przestrzeni publicznych, budynków czy wnętrz.

Produkty, które oferujemy to przeważnie nasze wzory autorskie. Na stałe współpracujemy z młodymi projektantami krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych. Staramy się, aby nasze pomysły nie tylko podążały za najnowszymi trendami wzorniczymi, ale realizując je, wykorzystujemy zaawansowane technologie gwarantujące najwyższą jakość wykonania. Nieustannie pracujemy nad nowymi projektami elementów wystroju wnętrz, dlatego zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych usług i produktów.

Zajmujemy się również kompleksową obsługą dużych inwestycji budowlanych, w zakresie cięcia oraz obróbki materiałów ceramicznych i kamiennych. Proponujemy współpracę firmom wykonawczym, architektom i deweloperom w zakresie:

usług cięcia strumieniem wody waterjet,

profesjonalnej obróbki i cięcia spieków kwarcowych (laminam)

realizacji specjalistycznych usług cięcia wodą i obróbki płytek, marmurów, trawertynów, granitów

cięcia wielkoformatowych spieków ceramicznych na elewacje budynków

produkcji stopnic i cokołów,

wykonania mozaiki i dekoracji zgodnie ze zleceniem lub wg autorskich projektów

pomocy w odtworzeniu materiałów ceramicznych według wytycznych projektowych (również pod nadzorem konserwatora zabytków)

pomocy w doborze technologii pozwalającej zoptymalizować koszty projektu.

Oferujemy stałe rabaty. Gwarantujemy profesjonalizm i terminowość.

 

KONTAKT

tel. biuro: +48 533 550 052

tel. produkcja: +48 533 550 054

e-mail: aldeco@aldeco.pl

©2017-2022 ALDECO

Wykonanie: MOQO