STOŁY ZE SPIEKU KWARCOWEGO

PRZY STOLE W DOMU I W PRACY

Gdy urządzamy dom, mieszkanie czy biuro, zawsze w końcu pojawiają te ważne się pytania… Jaki wybrać stół do jadalni? Jaki stolik kawowy będzie pasował do salonu? Jak duży stół ogrodowy będzie potrzebny na nasze garden party? Jakie stoły najlepiej zamówić do biura i sali konferencyjnej?

Można z pewnością znaleźć niezliczone ilości inspirujących przykładów i cennych porad na temat tego jakie wymiary i cechy powinny mieć idealne stoły, stoliki czy biurka. Nadal trudno coś wybrać? Nasza propozycja brzmi: sam stwórz stół o jakim marzysz!

Zacznijmy od blatu: ma wyglądać oszałamiająco, rozmiarem, kształtem i stylem idealnie pasować do wnętrza, służyć przez wiele lat, nie sprawiać problemów w czyszczeniu i być odpornym na plamy? Mamy to! Wszystkie te zalety ma blat ze spieku kwarcowego czyli blat ceramiczny. I tu jest z czego wybierać: szeroka gama grubości, kolorów, wzorów i tekstur wielkoformatowych płyt daje niezliczone możliwości!

stoły ze spieku kwarcowego do jadalni i salonu

duży stół ze spieku kwarcowego do jadalni
duży stół ceramiczny do jadalni lub salonu

Jaki wymiar powinien mieć stół? Jaki kształt stolika do salonu będzie najlepszy? Także w tej kwestii nie ma ograniczeń. W Aldeco z wybranej płyty ze spieku wytniemy stół kwadratowy czy prostokątny, stolik okrągły lub owalny, ale nie tylko! Z pomocą naszego innowacyjnego centrum obróbczego (CNC) precyzyjnie wykończymy krawędzie blatu stołu ceramicznego w każdym, nawet najbardziej fantazyjnym kształcie. Blaty z profilowanymi krawędziami po prostych lub po łuku (faza, pół- i ćwierćwałek, podcięcia 45) i te z doklejanym czołem będą wyglądać doskonale. Teraz tylko dopasowane nogi lub stelaż i mamy idealny stół do naszego wnętrza.

NA DOBRE I NA ZŁE – PIĘKNE I NIEZAWODNE STOŁY CERAMICZNE

Stół jest meblem, przy którym spędzamy dużą część dnia. Przy nim odbywają się codzienne posiłki i zabawy, ważne spotkania rodzinne, świąteczne kolacje i eleganckie przyjęcia. Warto więc wybrać stół wysokiej jakości, który na długie lata będzie niezawodnym towarzyszem codzienności i od święta. Stoły z blatem ceramicznym są wyjątkowo atrakcyjne wizualnie, a jednocześnie świetnie sprawdzają się od strony praktycznej. Odporny i trwały blat ze spieku bez uszczerbku przetrwa zetknięcie z gorącym garnkiem, rozlanie wina, twórcze szaleństwa z farbami i beztroskie dziecięce zabawy.

stoły ceramiczne z doklejanym czołem

stół ceramiczny z doklejonym czołem
stoły ceramiczne z doklejanym czołem

Gdy nadchodzi pora na czas wolny, kawę z przyjaciółką, wieczór z książką i ciepła herbatą czy planszówki z dziećmi w naszym wnętrzu, szukamy odpowiedniego przytulnego zakątka. Stoliki kawowe ze spieku ceramicznego to meble przyjazne relaksowi, zwłaszcza te o miłych dla oka, zaokrąglonych kształtach: okrągłe, owalne lub nieregularne, dokładnie takie, jak chcecie. Precyzyjne cięcie spieków i ich ogromny wybór daje nieograniczone możliwości wykonania każdego blatu, który podpowie wyobraźnia. Co więcej, stawiając na odpornym stoliku ze spieku swój ulubiony napój wcale nie trzeba uważać na plamy!

stoliki kawowe ze spieku ceramicznego

stolik kawowy ze spieku ceramicznego
ceramiczny stolik kawowy

SYMBOL PRESTIŻU - BLAT CERAMICZNY W TWOIM BIURZE

Blat w recepcji, biurko w gabinecie, stół konferencyjny – w miejscach pracy te elementy odgrywają kluczową rolę. Niech już od wejścia pracowników i gości niezmiennie wita atmosfera zaufania i solidności. Blat ze spieku kwarcowego na stanowisku recepcyjnym z pewnością robi dobre pierwsze wrażenie. Szczególnie jeśli zostanie przez nas ozdobiony frezem np. z logotypem czy mottem firmy.

Warto, aby partnerzy biznesowi czy zespoły projektowe zasiadały przy reprezentacyjnym, w pełni dopasowanym do ich  potrzeb stole. Nowoczesne ceramiczne stoły konferencyjne oprócz ekskluzywnego wyglądu mogą posiadać bardzo duże wymiary i nietypowe kształty. Pełne skupienie nad projektem, ofertą czy eksperymentami może ułatwić ceramiczny blat biurka lub stołu roboczego. Naturalne wzory spieków nie rozpraszają pracującego , a ich trwałość i odporność sprawia, że podczas pracy nie będzie musiał uważać na jakiekolwiek uszkodzenia czy zabrudzenia.

designerskie biurka ze spieku z frezowanym wzorem

biurko ze spieku kwarcowego z frezowanym wzorem
biurko ceramiczne z frezem

A PO GODZINACH... BLAT ZE SPIEKU KWARCOWEGO W OGRODZIE

Blaty ze spieku nadają się świetnie do domu , mieszkania, biura, warsztatu, równie dobrze mogą nam służyć pod gołym niebem. W ogrodzie czy na tarasie odporne na wilgoć i zarysowania stoły ceramiczne z wielkoformatowych spieków pięknie uzupełnią aranżację, nawiązując do pozostałych elementów takich jak donice ze spieku czy podłoga na taras z płytki ceramicznej.

Blat ceramiczny w ogrodzie przetrwa bez problemu każde, nawet skrajne warunki atmosferyczne. Nie trzeba martwić się zabezpieczeniem takiego stołu przed deszczem czy niskimi temperaturami. Spiek kwarcowy nie blaknie od intensywnych promieni słonecznych i bez uszczerbku znosi opady śniegu i gradu.

stoły i stoliki ogrodowe ze spieku kwarcowego

stół ogrodowy ze spieku kwarcowego
ceramiczny stół do ogrodu

Z przyjemnością doradzimy na każdym kroku powstawania wymarzonego stołu ceramicznego. W pierwszym kroku należy ustalamy wymiary oraz kształt blatu, a  w kolejnych:

płyta ze spieku kwarcowego

grubość
kolor
wzór
tekstura: mat, satyna, poler

rodzaj wykończenia krawędzi

faza (góra / dół)
ćwierćwałek
zaoblenie rogów
dla blatów z doklejanym czołem - wysokość czoła

Klienci otrzymują blaty gotowe do montażu. W naszej instrukcji piszemy o tym, jak prawidłowo transportować i zamontować blat ze spieku.

KONTAKT

tel. biuro: +48 533 550 052

tel. produkcja: +48 533 550 054

e-mail: aldeco@aldeco.pl

©2017-2022 ALDECO

Wykonanie: MOQO