BLOG

Nowy produkt - donice

Myśląc o zbliżającej się wiośnie, Aldeco wprowadza do swojej oferty nowy produkt..

Z pewnością zainteresuje on miłośników roślin i ogrodów. Eleganckie i wyjątkowo wytrzymałe donice z płytek ceramicznych i spieków kwarcowych. Proponujemy duże donice ogrodowe i tarasowe. W ofercie mamy także designerskie donice idealne do salonu, holu lub oranżerii.

Nasz nowy projekt może być świetną inspiracją dla architektów i projektantów. Donice Aldeco można wykorzystać do aranżacji biur, restauracji czy przestrzeni hotelowych. We wnętrzach nowoczesne donice ze spieku kwarcowego, podkreślą niebanalny charakter każdego projektu. Na zewnątrz staną się przyciągającym uwagę elementem małej architektury. Szczególnie dotyczy to donic do ogrodu. Donice na tarasie, wykonane z materiału dobranego do podłoża lub elewacji, zrobią równie dobre wrażenie.

Wybierając wzory donic, można skorzystać z gotowych projektów Aldeco. Można także dowolnie je modyfikować. Projektant może wskazać kształt i wielkości oraz wybrać pasujący idealnie materiał. Jako producent, jesteśmy w stanie wykonać każdą donicę na indywidualne zamówienie. Personalizowane donice ogrodowe i na taras, wykonujemy ze spieków kwarcowych lub płytek ceramicznych gresowych. Dzięki temu doskonale wkomponują się w każdą przestrzeń. Jesteśmy też przekonani, że spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

 Szczegóły na stronie  DONICE OGRODOWE, NA TARAS, DO SALONU I BIURA 

 

KONTAKT

tel. biuro: +48 533 550 052

tel. produkcja: +48 533 550 054

e-mail: aldeco@aldeco.pl

©2017-2022 ALDECO

Wykonanie: MOQO